Fenomenalne paznokcie

fenomenalne paznokcie

Paznokcie niczym biżuteria mogą stanowić stylowe dopełnienie wizerunku

Nie od dziś znane jest stwierdzenie że dłonie są wizytówką kobiety. Idealne dłonie to zadbane, starannie pomalowane paznokcie, wypielęgnowane skórki, oraz gładka, dobrze nawilżona skóra rąk, która jako wyjątkowo delikatna wymaga specjalnej, regularnej opieki. Tak jak w każdej dziedzinie zdrowia i pielęgnacji urody, tak i w pielęgnacji dłoni powinno stawiać się na systematykę i profilaktykę. Nasz gabinet proponuje Państwu kompleksowe i profesjonalne usługi.

Zapoznaj się z naszymi propozycjami
zabiegów manicure:salon kosmetyczny - wodzisław - Manicure Hybrydowy

Manicure Hybrydowy
Naturalność klasycznego manicure i trwałość żelu

Nic bardziej nie denerwuje, niż starte końcówki lakieru czasem już na drugi dzień po świeżym manicure. Z drugiej strony paznokcie pokryte żelem już na pierwszy rzut oka wyglądają na nienaturalne. A jakby pogodzić naturalność klasycznego manicure i trwałość żelu? To właśnie hybryda! Produkt jest cienki i elastyczny jak lakier, więc wygląd paznokcia jest naturalny. Dzięki utwardzeniu każdej warstwy za pomocą promieni ultrafioletowych lakier hybrydowy tworzy trwałą powłokę na paznokciu, to zapewnia dodatkową ochronę paznokciom cienkim i łamliwym. Manicure  hybrydowy wykonujemy na naturalnym paznokciu, nie ingerując w jego strukturę.
Równie łagodne i nieinwazyjne jest usuwanie hybrydy. Specjalny kompres aplikowany na paznokieć zmiękcza lakier co ułatwia delikatne usunięcie produktu, bez szkody dla naturalnej płytki paznokcia.salon kosmetyczny - wodzisław - Manicure japoński

Manicure japoński
Mocne i błyszczące paznokcie

Japonki oprócz pięknie wyglądającej cery i wiecznie młodego wyglądu posiadają jeszcze jeden sekret. Mocne i błyszczące paznokcie. Prosto z kraju kwitnącej wiśni prezentujemy Państwu manicure japoński -  to metoda zalecana dla paznokci kruchych, łamliwych i rozdwajających się.
Manicure japoński dodaje paznokciom blasku, zasila je w składniki aktywne: witaminy A+E, keratynę, pyłek pszczeli, krzemionkę z Morza Japońskiego i inne. Aby Twoje słabe, rozdwajające się i kruche paznokcie wzmocniły się zalecamy kurację czterech cotygodniowych zabiegów i kontynuację kilkoma następnymi co dwa tygodnie. Po zabiegu Twoje paznokcie będą olśniewały zdrowym blaskiem. Dotąd słabe i łamliwe staną się, mocne i naturalnie piękne. Taka regeneracja jest także idealna po rezygnacji ze stylizacji żelowej oraz długotrwałym kontakcie rąk z środkami chemicznymi.

Ważne! Manicure ten może być stosowany także przez lekarzy, pielęgniarki, stomatologów. Sprawdza się wyśmienicie u Panów :)  Przez 2 tygodnie po zabiegu każda stylizacja paznokci (klasyczna, hybrydowa, żelowa) ma znacznie obniżoną trwałość .salon kosmetyczny - wodzisław - zabieg - manicure klasyczny

Manicure klasyczny
Klasyczna pielęgnacja płytki paznokciowej i skóry dłoni

Tego manicure chyba nie trzeba Państwu przedstawiać. Klasyczna pielęgnacja płytki paznokciowej i skóry dłoni. Sprawia, że paznokcie wyglądają na zadbane i wypielęgnowane. Manicure tradycyjny polega na usunięciu skórek wokół paznokcia, nadaniu mu kształtu oraz pomalowaniu na wybrany kolor. Prawidłowo i systematycznie wykonywany zabieg manicure w znacznym stopniu poprawia wygląd naszych dłoni, jak również pozytywnie wpływa na samopoczucie. Nic tak nie poprawia humoru i pewności siebie u kobiety jak czerwone paznokcie! Kwadraty, owale, migdałki, długie, krótkie, jednolite, wielokolorowe, po prostu piękne paznokcie.
Każdy manicure wykonywany w naszym salonie składa się z opracowania płytki paznokciowej, zmiękczenia i usunięcia skórek oraz wypolerowania paznokci.Formularz kontaktowy:

Zostaw dane. Oddzwonimy, odpiszemy!


*
*
Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z polityką prywatności


zasady w skin experts

master card, visa logo
Nasi partnerzy:

Salon Kosmetyczny

w Wodzisławiu Śląskim poleca:
ornament