Strefa męska

ZABIEGI DLA PANÓW CZYLI ATAK SUPERBOHATERÓW!kosmetyczka wodzisław - zabieg mezoman

zabieg "Mezoman"
czyli mezoterapia na twarz / skórę głowy

Dla prawdziwego superbohatera igły nie są straszne! Szczególnie te, które pozbywają go niechcianych pamiątek po walce z odwiecznym wrogiem młodych – trądzikiem. Blizny i przebarwienia, które zostawił on na pamiątkę, skutecznie zmniejszając nasze poczucie własnej wartości, teraz zostaną potraktowane setką leczniczych nakłuć. Dzięki temu skóra ulegnie silnej odnowie i regeneracji, a blizny będą mniej widoczne. Aby oszczędzić siłę na walkę ze złem zabieg będzie przeprowadzony ze znieczuleniem! Tak samo zbawiennie igły wpływają na wypadające włosy – w końcu to nie odkrycie że bujna fryzura (i peleryna) to atrybuty każdego herosa. :)
Misja: poprawić strukturę skóry,
dostępne środki: mikronakłuwania,
wykonanie: kosmetolodzy z Gabinetu Kosmetologii Profesjonalnej Skin Experts,
zwycięzca: Mezoman!kosmetyczka wodzisław - zabieg superman

zabieg "Superman"
Zatrzymaj upływający czas!

Clark Kent aby skutecznie wtopić się w środowisko XXI w. z całą pewnością powinien dbać o swój wygląd zewnętrzny i starać się zatrzymać upływający czas, szczególnie gdy jego nadludzki wzrok dostrzega nawet najmniejszą niedoskonałość. Mimo swoich supermocy w tej kwestii ufa kosmetologom i poddaję się terapiom: regeneracji skóry peelingiem, intensywnemu rozgrzaniu falami radiowym (lub dla odmiany załatwia sobie doładowanie substancji aktywnych przez mezoterapię bezigłową) i następnie nawadniające schłodzenie maską hydroinfuzyjną.
Misja: nawilżyć i odżywić skorę,
dostępne środki: peeling, fale radiowe, mezoterepia bezigłowa, maska w płacie,
wykonanie: kosmetolodzy z Gabinetu Kosmetologii Profesjonalnej Skin Experts
zwycięzca: Superman!
kosmetyczka wodzisław - zabieg Ironman

zabieg "Ironman"
Szybko, skutecznie i na temat!.

Tony Clark nie należy do osób narzekających na nadmiar wolnego czasu, cóż, ratowanie świata i rozwój koncernu zabierają go sporo… Z tego powodu chętnie zdecyduje się na szybki, jednak bardzo efektywny (i efektowny) zabieg. Oksybrazja to peeling tlenem i solą fizjologiczną, który dokładnie oczyszcza skórę, łagodzi stany zapalne po goleniu i nadaje twarzy blask, któremu Panna Potts na pewno się nie oprze! Jako wisienka na torcie na koniec zabiegu nałożona zostanie maska odpowiednio dopasowana do potrzeb skóry. Szybko, skutecznie i na temat. :)
Misja: detoks i oczyszczenie,
dostępne środki: oksybrazja, maska,
wykonanie: kosmetolodzy z Gabinetu Kosmetologii Profesjonalnej Skin Experts
zwycięzca: Ironman!kosmetyczka wodzisław - zabieg kapitan ameryka

zabieg "Kapitan Ameryka"
Po tym zabiegu poczujesz przypływ sił witalnych!

Można powiedzieć, że w pewnym sensie  Steve Rogers zatrzymał czas. Po latach hibernacji zegar zaczął dla niego znowu bić, a kolejne minuty nieustannie biec. Aby zachować swój dotychczasowy wygląd i choć przez chwilę odetchnąć pomiędzy ratowaniem świata i przyjaciół, znajduje on azyl w naszym gabinecie. Oczyszczenie skóry, delikatny lifting bez skalpela falami radiowymi, kojący zmysły masaż twarzy i karku oraz na deser maska regenerująca i można wracać z tarczą  (a nie na niej :)
Misja: zatrzymać czas,
dostępne środki: peeling, fale radiowe, masaż i maska,
wykonanie: kosmetolodzy z Gabinetu Kosmetologii Profesjonalnej Skin Experts
zwycięzca: Kapitan Ameryka!

Formularz kontaktowy:

Zostaw dane. Oddzwonimy, odpiszemy!


*
*
Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z polityką prywatności


zasady w skin experts

master card, visa logo

Salon Kosmetyczny

w Wodzisławiu Śląskim poleca:
ornament