Cennik zabiegów

obowiązuje od 01 kwietnia 2019 do odwołania

WAKACYJNA OFERTA MANICURE I PEDICURE

Zadbane dłonie, gładkie stopy i piękne paznokcie – wakacyjna oferta manicure oraz pedicure w Gabinecie Kosmetologii Profesjonalnej Skin Experts:
DŁONIE
Manicure klasyczny 50 zł
Manicure japoński 60 zł
Manicure hybrydowy 70 zł
Zdobienie paznokci do manicure hybrydowego/ hybryda french/babyboomer +20 zł
Zdjęcie lakieru hybrydowego nie wykonanego w Naszym salonie 30 zł
STOPY
Pedicure kosmetyczny 100 zł
Pedicure kosmetyczny z lakierem hybrydowym 150 zł
Zdobienie paznokci / zdobienie french/ babyboomer +20 zł
Hybryda na stopy bez pedicure 90 zł
Zdjęcie lakieru hybrydowego nie wykonanego w Naszym salonie 30 zł
Uwaga! Jako, że paznokcie żelowe nie wchodzą w skład naszej oferty, to informujemy, iż nie wykonujemy usługi zdejmowania paznokci żelowych. Nie wykonujemy również usługi przedłużania paznokci. Nie wykonujmy usługi malowania lakierem tradycyjnym.

SPECJALISTYCZNE ZABIEGI KOSMETOLOGICZNE URZĄDZENIEM MEDYCZNYM "MESOTHERM" nowość

Globalny Zabieg Progresywnej Regeneracji Skóry


Mikrodermabrazja korundowa z laserem biostymulacyjnym +radiofrekwencja mikroigłowa+ elektroporacja tlenowa z ampułką + maska
twarz, szyja, dekolt: 700 zł
twarz, szyja lub szyja, dekolt: 680 zł
twarz: 660 zł

lub
Peeling kawitacyjny + znieczulenie + radiofrekwencja mikroigłowa+ elektroporacja tlenowa z ampułką + maska
twarz, szyja, dekolt: 750 zł
twarz, szyja lub szyja, dekolt: 730 zł
twarz: 710 zł

Brzmi intrygująco?  Oczekujesz szybkich i zauważalnych efektów, ale nie chcesz inwazyjnych zabiegów, które  eliminowałyby Cię na jakiś czas z życia codziennego? Nic prostszego! Z myślą o Tobie stworzyliśmy ten zabieg. Zabieg jest intensywny, ale nie jest mocno inwazyjny. W zabiegu stosujemy innowacyjne, medyczne urządzenie Mesotherm, które łączy w sobie moc złuszczania, energię fal radiowych, mikronakłucia oraz wtłaczanie do skóry witaminowych substancji aktywnych. I to wszystko w czasie jednego zabiegu! Efekty, jakie możemy uzyskać już po jednym zabiegu to między innymi: poprawa owalu twarzy, redukcja zmarszczek i bruzd, zniwelowanie widoczności blizn, poprawa faktury skóry, ujędrnienie, złagodzenie rumienia, zahamowanie aktywności gruczołów łojowych, udoskonalenie kolorytu cery. Ważne! Z zabiegów urządzeniem Mesotherm korzysta wiele sławnych celebrytek i aktorek, takich jak np. pani Kasia Figura, a sprzęt ten znajduje się w kilku najlepszych klinikach w naszym kraju. Poczuj się jak ktoś zupełnie wyjątkowy i przyjdź na zabieg Mesotherm do naszego gabinetu.

od 660 zł
Mikrodermabrazja korundowa z laserem biostymulacyjnym +radiofrekwencja+ elektroporacja tlenowa z ampułką + maska (twarz, szyja, dekolt)
Skuteczny, odmładzający zabieg medycznym urządzeniem Mesotherm, z zastosowanie wysoce zaawansowanej i silnie działającej fali radiowej. Zabieg poprzedzony jest medycznym złuszczaniem, a kończy się wtłaczaniem do skóry witamin i kwasu hialuronowego za pomocą elektroporacji. Zafunduj sobie lifting, odświeżenie i regenerację w jeden dzień!
600 zł
Radiofrekwencja mikroigłowa+maska (twarz, szyja, dekolt)
Zabieg łączący w sobie energię fali radiowej i moc mikronakłuwania. W zabiegu wykorzystujemy urządzenie Mesotherm.
480 zł
Radiofrekwencja mikroigłowa ze znieczuleniem + maska (twarz, szyja, dekolt)

Zabieg jak wyżej, ale dla Twojego większego komfortu na życzenie dodajemy krem znieczulający.

560 zł
Mikrodermabrazja korundowa z laserem biostymulacyjnym + maska (twarz, szyja, dekolt)

To nie jest zwykła mikrodermabrazja jak w innych salonach! To niezwykle zaawansowana forma mikrodermabrazji , czyli mechanicznego złuszczania, oparta na działaniu na skórę drobinek tlenku glinu, który uderzając o skórę pod zwiększonym ciśnieniem, usuwa zrogowaciały naskórek a także eliminuje zanieczyszczenia.  Dodatkowym atutem tej formy mikrodermabrazji, jest działanie lasera biostymulacyjnego, który już w trakcie złuszczania pobudza komórki skóry do odnowy i regeneracji. Efekt? Zdrowa, gładka, rozświetlona skóra. Zabieg wykonywany jest medycznym urządzeniem Mesotherm.

200 zł
Radiofrekwencja + maska (twarz, szyja, dekolt)

W zabiegu wykorzystujemy moc intensywnej fali radiowej o parametrach medycznych.

300 zł
Elektroporacja z tlenem + maska (twarz, szyja, dekolt)

Elektroporacja to aktywny zabieg z pogranicza kosmetologii i fizykoterapii, oparty o działanie na skórę prądem impulsowym o specyficznych parametrach. W trakcie zabiegu na kilka milisekund w skórze powstają tzw. „elektropory” , przez które skoncentrowane substancje aktywne o działaniu regenerującym i odmładzającym mogą przedostać się do głębszych jej warstw. Tego efektu nie uzyskasz niczym innym, ponieważ w normalnych warunkach skóra stanowi niemalże nieprzepuszczalną barierę dla wszelkich składników kosmetycznych! Zabieg wykonywany jest przy użyciu medycznego urządzenia Mesotherm.

200 zł
Mikrodermabrazja korundowa z laserem biostymulacyjnym + elektroporacja z tlenem + maska (twarz, szyja, dekolt)
Zabieg łączy w sobie medyczne złuszczanie oraz aktywne wtłaczanie do skóry witamin. Zabieg wykonujemy urządzeniem Mesotherm.
350 zł
Radiofrekwencja + elektroporacja z tlenem + maska (twarz, szyja, dekolt)

W zabiegu wykorzystujemy moc intensywnej fali radiowej wraz z wtłaczaniem witamin do wnętrza skóry. Zabieg wykonywany jest urządzeniem Mesotherm.

450 zł

INNE SPECJALISTYCZNE ZABIEGI KOSMETOLOGICZNE

Zabieg "Me Line" - kosmetologiczna redukcja przebarwień

600 zł pierwszy zabieg wraz z niezbędnymi kosmetykami do zabiegowej pielęgnacji domowej

250 zł każdy kolejny zabieg, bez kosmetyków

Plamy? Przebarwienia? Melasma? Ostuda? Widzisz je w lustrze każdego dnia? To Twoja przykra codzienność? Zmień to z nami już dziś! Przedstawiamy nasz rewolucyjny zabieg „Me Line”, który już po jednym zastosowaniu redukuje do 30% przebarwień. Każdy zabieg obejmuje twarz, szyję, dekolt. Przy pierwszym zabiegu otrzymasz zestaw kosmetyków do pielęgnacji domowej, który jest wliczony w cenę i pozwoli utrzymać oraz wzmocnić rezultaty uzyskane w naszym gabinecie kosmetologicznym.

od 250 zł
Mezoterapia igłowa

500 zł twarz, szyja, dekolt

400 zł dwie partie (twarz + szyja lub szyja + dekolt)

300 zł jedna partia (twarz lub szyja lub dekolt)

Mezoterapia igłowa , czyli głęboka rewitalizacja skóry za pomocą koktajlu witaminowego   z kwasem hialuronowym (W zabiegu: znieczulenie, mezoterapia z koktajlem, ampułka łagodzaca.) – Mezoterapia igłowa to metoda wywodząca się z medycyny estetycznej. Polega na wstrzykiwaniu do skóry, miejsce koło miejsca, małych ilości witamin, minerałów i kwasu hialuronowego. Dzięki temu uzyskujemy spektakularną rewitalizację. Ważne! Kosmetolog chcący pracować tą metodą musi odbyć specjalistyczny kurs pod okiem fachowca- lekarza medycyny estetycznej- który szkoli kosmetologów z zakresu zabiegów medycyny estetycznej w pełnym zakresie i jest  pozytywnie zweryfikowany  do takich szkoleń przez  Izbę Lekarską. My w Skin Experts zadbaliśmy o to, aby wyszkolić się u najlepszych. Nam możesz zaufać!

od 300 zł
Zabieg mikronakłuwania o działaniu przeciwstarzeniowym twarzy, szyi i dekoltuZabieg mikronakłuwania o działaniu przeciwstarzeniowym twarzy, szyi i dekoltu

W zabiegu: peeling, znieczulenie, koktajl witaminowy w formie serum,  mikronakłuwanie, maska łagodząca.

Zatrzymujemy czas. Podczas zabiegu wykonujemy mezoterapię mikroigłową twarzy, szyi i dekoltu. Mezoterapia mikroigłowa polega na nakłuwaniu skóry mikroigiełkami z zastosowaniem urzadzenia Derma-Pen- co zmusza ją do pełnej odbudowy. Spłyca zmarszczki, ujędrnia, wyrównuje koloryt, ujmuje lat. W Nas zabieg w 100% bezpieczny i w 100% bezbolesny.

280 zł
Zabieg mikronakłuwania na blizny potrądzikowe na twarzy

W zabiegu: peeling, znieczulenie, mikronakłuwanie, maska łagodząca.

Trądzik pozostawił na Twojej skórze „pamiątkę” w postaci szpecących blizn? Koniec z tym! Zabieg polega na wspomaganiu leczenia blizn pozapalnych i potrądzikowych na twarzy przy pomocy intensywnych mikronakłuć przy pomocy urządzenia Derma-Pen, które stymulują skórę do przebudowy. Efekty lepsze niż po laserze frakcyjnym. Już nigdy więcej nikt nie będzie gapił się na Ciebie, bo masz na twarzy blizny po trądziku! Aby efekt był w pełni satysfakcjonujący, rekomendujemy skorzystanie z serii zabiegów.

250 zł

ZAAWANSOWANE ZABIEGI KOSMETYCZNE NA TWARZ, SZYJĘ, DEKOLT

Uwaga! Od teraz do każdego poniższego zaawansowanego zabiegu kosmetycznego dodajemy w prezencie mini-zabieg pod oczy o wartości 80 zł :)

Zabieg „20 lat mniej”

W  zabiegu: peeling kawitacyjny, lifting falami radiowymi, masaż twarzy, szyi i dekoltu,  maska, mini-zabieg pod oczy.

Martwi Cię „podwójny podbródek”? Męczy Cię widok opadających policzków w lustrze? Masz już dość zmarszczek i spadku sprężystości Twojej cery? Działaj na przekór siłom grawitacji! Zabieg „20 lat mniej” to „lifting bez skalpela”. Daje efekt ujędrnienia skóry, regenerację, zniwelowanie zmarszczek i uniesienie owalu twarzy. A wszystko to dzięki działaniu fal radiowych! W zabiegu przewidziany jest peeling, aby dobrze przygotować skórę na przyjęcie fali radiowej. Mamy również odpowiednio dobraną maskę na koniec, by efekty były jeszcze wyraźniejsze. Podczas zabiegu spotka Cię dodatkowa przyjemność w postaci odmładzającego masażu twarzy, szyi i dekoltu. Ważne! Optymalne rezultaty uzyskasz po serii zabiegów.

210 zł
Zabieg „20 lat mniej  w wersji koktajlowej”

W  zabiegu: peeling kawitacyjny, lifting falami radiowymi, mezoterapia bezigłowa z koktajlem witamin, maska, mini-zabieg pod oczy.

Zabieg jak wyżej, ale zamiast manualnego masażu zastosujemy aparaturowe wtłaczanie koktajlu witaminowego w głąb skóry. Ważne! Optymalne rezultaty uzyskasz po serii zabiegów.

210 zł
Zabieg „Ziołowy remodeling”

W  zabiegu: lekki peeling ziołowy, serum odmładzające, masaż ujędrniający, maska regeneracyjna, maska algowa, mini-zabieg pod oczy.

Korzystanie z tego zabiegu, to jak wsiadanie do wehikułu czasu! My pracujemy na Twojej skórze, a Twojej skórze ubywa lat.  Jeśli nigdy nie wierzyłaś/wierzyłeś w moc zabiegów kosmetycznych, to czas najwyższy zmienić zdanie. Głównymi składnikami kosmetyków stosowanych do zabiegu są witaminy i mikroelementy, tak cenne dla Twojej skóry. Zabieg hamuje procesy powstawania zmarszczek, poprawia napięcie i strukturę twarzy. Krio-peeling ziołowy zastosowany na początku zabiegu gwarantuje głębokie przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry, a także wzmacnia naczynia krwionośne, które mają podczas zabiegu leczniczą gimnastykę. Dodatkowo cudownie orzeźwia każdą komórkę Twojej skóry, wyrównuje fakturę naskórka, usuwa blizny, zmarszczki i przebarwienia.

190 zł
Zabieg „Wieczna młodość”

W  zabiegu: peeling winogronowy, maska liftingująca, serum regeneracyjne, masaż ujędrniający, maska odżywcza, mini-zabieg pod oczy.

Skorzystaj z dobrodziejstw tego zabiegu i poznaj sekret długowieczności. Jeśli marzysz o podniesieniu owalu twarzy, martwią Cię pojawiające się tu i ówdzie zmarszczki, niepokoją Cię inne oznaki starzenia, to ten zabieg jest dla Ciebie! Zabieg oparty jest o działanie peptydów, czyli silnie napinających skórę cząsteczek. Dzięki nim pozbędziesz się tych pierwszych… jak i drugich oraz trzecich oznak starzenia. Zabieg pozwali Ci poczuć się jak królowa życia i zobaczyć zazdrość w oczach koleżanek. 

190 zł
Zabieg „Dotyk jedwabiu”

W  zabiegu: peeling, maska kremowa, masaż na naturalnych włóknach jedwabiu, masaż bańką, serum multinawilżające, maska algowa, mini-zabieg pod oczy.

Dotykałaś/dotykałeś kiedyś kawałka jedwabiu? Od lat światowej klasy projektanci używają jedwabiu do swoich najznamienitszych kreacji. My chcemy w jedwab ubrać Twoją skórę. Miękki, delikatny, subtelny, gładki… Takie słowa opisują jedwab i taka właśnie może być Twoja skóra, jeśli tylko zdecydujesz się na ten zabieg! Po zabiegu nie będziesz w stanie przestać dotykać swojej skóry. Poczujesz moc nawilżenia, regeneracji, odżywienia… i jeszcze tą niezapomnianą gładkość, jaką nie dają żadne inne zabiegi. Zabieg „dotyk jedwabiu” oparty jest o działanie naturalnych, rozpuszczalnych włókien jedwabnych, które są starannie wmasowywane w twarz, szyję oraz dekolt. Jest to fenomenalny zabieg dla przyszłych i młodych mam, ponieważ zapewnia widoczny i odczuwalne efekt nawilżenia i odprężenia skóry a co za tym idzie ukrywa nieprzespane noce i zmęczenie.

190 zł
Zabieg „Pełnia szczęścia”-

W  zabiegu:  dwa rodzaje peelingu, serum uspokajające,  drenujący masaż, koncentrat wyciszający, maska oczyszczająca, maska odbudowująca płaszcz hydro-lipidowy, mini-zabieg pod oczy.

…oto czeka Cię wystąpienie publiczne, stajesz przed gromadą ludzi i czujesz, że policzki palą Cię żywym ogniem… albo inna sytuacja… Wstajesz rano, masz mnóstwo planów na cały dzień, patrzysz w lustro a tu znowu twarz swędzi, drażni, piecze… albo jeszcze inna sytuacja… Masz randkę wieczorem, chcesz wyglądać pięknie i zrobić sobie ładny makijaż, a Twoja skóra postanowiła się zbuntować i zachowuje się jak kawałek pergaminu- jest napięta, szorstka, łuszczy się… no i wisienka na torcie- pryszcz na środku nosa zawsze wtedy, kiedy wyjątkowo zależy Ci na perfekcyjnym wyglądzie! Znasz te sytuacje? Bo my tak! Wiedz, że wcale nie musi tak być- zrób porządek ze swoją skórą! Posłuchaj:  często się czerwienisz? Czujesz „ogień” na  twarzy? Dokuczają Ci „pajączki” na policzkach? Masz wrażenie, że Twoja skóra jest jak papier? Wydaje Ci się, że jest tak napięta, że zaraz „pęknie”? Pojawiają się na niej dziwne, czerwone, swędzące „placki”? A może z jednej strony się przetłuszcza i pojawiają się na niej wypryski, a z drugiej jest ściągnięta i szorstka? Jeżeli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi „tak”, to ten oto zabieg dedykujemy właśnie Tobie. Szczęśliwa skóra to zdrowa skóra! Jakie efekty przynosi zabieg? Odbudowuje, reperuje uszkodzenia skóry, intensywnie nawilża, niweluje alergie, regeneruje barierę hydro-lipidową, łagodzi nadreaktywność naczyń krwionośnych, eliminuje dyskomfort związany ze ściągnięciem, łuszczeniem, podrażnieniem. A przede wszystkim: ten zabieg uczyni Twoją skórę szczęśliwą.

190 zł
Zabieg „Bio-regeneracja”

W zabiegu: peeling na bazie ziół, masaż, dwa rodzaje masek, rytuał oczyszczający, mini-zabieg pod oczy.

 Teraz panuje moda na wszystko co „Bio” i my w Skin Experts doskonale o tym wiemy. :)Ten zabieg utrzymuje skórę w doskonałej formie, nawet tę najbardziej wrażliwą i delikatną. Naturalne składniki bez zbędnych chemicznych dodatków wzbogacone o substancje aktywne nowoczesnej inżynierii kosmetologicznej. Detoksykuje, zapobiega przedwczesnemu uszkodzeniu skóry i regeneruje. Cera staje się po nim wolna od zaczerwienień, podrażnień, doskonale nawilżona i widocznie zdrowsza. Niezastąpiona pielęgnacja dla osób zapracowanych, wymagających odczuwalnych efektów, czy borykających się z trądzikiem różowatym. Dodatkowo połączenie innowacyjnych składników z siłą natury niweluje problemy spowodowane paleniem tytoniu, promieniowaniem UV, klimatyzacją i zanieczyszczonym środowiskiem.  Jeżeli o wszystko brzmi znajomo, a chcesz by skóra na nowo się odrodziła, nie czekaj – tylko spróbuj! Ten „Bio-zabieg” naprawdę działa i to nie byle jak!

190 zł
Zabieg „Ekstremalne odświeżenie”

W zabiegu: serum oczyszczające, serum odmładzające z retinolem, serum rozświetlające z witaminą C, maska wygładzająca z proteinami jedwabiu, mini-zabieg pod oczy.

Nie masz czasu na długie wizyty w salonie? Mamy rozwiązanie, które w niecałą godzinę zmieni na lepsze wygląd Twojej skóry i Twoje samopoczucie. Innowacyjny zabieg anti-age oparty na uzupełniającym się działaniu składników aktywnych najnowszej generacji – retinolu, witaminy C i kwasu fitowego. Zabieg przynosi spektakularne efekty, widoczne w krótkim czasie. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, pełna blasku. Dzięki niemu uzyskasz efekt delikatnego liftingu i rozjaśnienia zmęczonej cery. Po zabiegu będziesz mogła zamienić swój kryjący podkład na lżejszy J Mieszanka składników aktywnych nakładanych na skórę przez minimum 6 godzin musi na niej pozostać, aby uzyskać optymalny efekt. Proponujemy wykonywać zabieg po południu lub wieczorem, aby do rana skóra nie miała kontaktu w wodą. (Uwaga! Jeżeli w przeciągu tych 6 aktywnie działających godzin skóra zostanie zmoczona to nastąpi widoczne zaczerwienienie i dezaktywacja działania.)

160 zł

INNE SPECJALISTYCZNE ZABIEGI KOSMETOLOGICZNE

Peeling kwasem jabłkowo-salicylowym

- Peeling kwasem jabłkowo-salicylowym to doskonałe rozwiązanie wielu problemów skórnych. Jeśli masz już serdecznie dość: trądziku, blizn, przebarwień, nieładnego kolorytu, błyszczenia się skóry, zmarszczek itp.itd., to prawdopodobnie dobrym rozwiązaniem Twojego problemu może okazać się peeling. Preparat ten, w rękach prawdziwego fachowca, jest w stanie zdziałać cuda. Pamiętaj! Peelingi kwasowe wykonujemy tylko po wcześniejszej konsultacji, gdyż rodzaj kwasu, sposób jego nałożenia i częstotliwość jego stosowania dobierane są indywidualnie.

160 zł
Oksybrazja z maską algową

Oksybrazja jest to aparaturowy  zabieg kosmetyczny, polegający na poddawaniu skóry działaniu sprężonego powietrza i kropelek soli fizjologicznej. Działa delikatnie złuszczająco, rozjaśniająco, rozświetlająco, dotleniająco.  Odtruwa i detoksykuje. Odetchnij pełną skórą!  

150 zł
Tradycyjne czyszczenie manualne

Denerwują Cię zaskórniki na twarzy? Pozbądź się ich! Zabieg polega na mechanicznym oczyszczeniu skóry z zaskórników zalegających w gruczołach łojowych. Po zabiegu pory są odblokowane, skóra jest czysta, gładka, mniej się przetłuszcza, a Ty cieszysz się zdrowszym wyglądem.  Przecież zaskórniki nie dodają uroku…

140 zł

UPIĘKSZANIE OPRAWY OKA

Regulacja łuków brwiowych 15 zł / 10 zł * / 0 zł **
Henna i regulacja brwi
Myślisz o hennie brwi? Chcesz nadać im nowy kształt? Doskonały pomysł! W końcu nie tylko dłonie są wizytówką kobiety. Brwi także mogą stać się Twoim atutem. Nie zapomnij o nich, gdyż zaniedbane skutecznie szpecą! My- do perfekcji opanowanymi ruchami- nadamy kształt Twoim łukom brwiowym. Potem, przy pomocy henny wydobędziemy z nich ich naturalne piękno, nadający im pożądany odcień.
30 zł / 20 zł * / 10 zł **
Henna brwi i rzęs z regulacją łuków brwiowych 40 zł / 30 zł * / 20 zł **
Henna rzęs 15 zł
Henna brwi 15 zł
"Magiczny dotyk" - mini-zabieg na okolicę oka
Wychodzimy naprzeciw osobom, które życzą sobie skorzystać z zabiegu tylko na okolice oczu! Ta mini-pielęgnacja odżywia, nawilża, niweluje kurze łapki, przeciwdziała opuchnięciom i cieniom pod oczami. Zabieg polega na wtłaczaniu substancji aktywnych przeciwzmarszkowych, rozjaśniających zasienienia i przeciwdziałających obrzękom, głęboko do skóry wokół oczu, przy pomocy mezoterapii bezigłowej. Zabieg kończymy specjalnymi płatkami kosmetycznymi nasączonymi kolagenem, aplikowanymi pod oczy.
80 zł *

* cena usługi jako dodatek do innego zabiegu
** cena usługi jako dodatek do zabiegu za min. 190 zł

PIELĘGNACJA TWARZY, SZYI I DEKOLTU

poniższe elementy możesz łączyć ze sobą według własnych upodobań, sumując wybrane elementy otrzymujemy kwotę końcową za wybrany zabieg

Diagnoza skóry, porada kosmetologa i dobór odpowiedniego zabiegu albo pielęgnacji

Przeglądasz ofertę gabinetu i nie wiesz, na co się zdecydować? Nie potrafisz wybrać dla siebie zabiegu? Nie wiesz, co jest odpowiednie dla Twojej skóry? Wahasz się pomiędzy jednąpielęgnacją, a drugą? Nie zaprzątaj sobie głowy myśleniem! Przecież od tego jesteśmy My! Z przyjemnością zaprosimy Cię na bezpłatną konsultację i wybierzemy zabieg idealny dla Twojej skóry. Mało tego! Przeprowadzimy staranny wywiad kosmetyczny, dobierzemy odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji domowej, doradzimy w kwestii diety i stylu życia. Zapisz się już dziś!

0 zł

Złuszczanie

Peeling enzymatyczny
Po co ścierać skórę nieprzyjemnymi drobinkami? Przecież są inne metody! Peeling enzymatyczny jest to łagodny peeling oparty o działanie enzymów roślinnych, które rozpuszczają martwy naskórek.  Idealny dla skór, które nie tolerują peelingów ziarnistych.  Doskonały dla cer naczyniowych, wrażliwych, czy też z aktywnym trądzikiem.
40 zł
Peeling kawitacyjny - czyli peeling ultradźwiękowy
Wyobraź sobie setki pęcherzyków uderzających o Twoją skórę, które rozbijają obumarłe komórki naskórka. Tak działa peeling kawitacyjny. Prosty, nieinwazyjny, zawsze skuteczny. Doskonały dla każdej cery. Fala ultradźwiękowa uderzając o powierzchnię naskórka skutecznie rozbija zalegające na nim obumarłe komórki. Peeling odświeża i odblokowuje pory.
40 zł
Oksybrazja
Bardzo wyjątkowy zabieg, polegający na poddawaniu skóry działaniu sprężonego powietrza i kropelek soli fizjologicznej. Zupełnie jak wodny odkurzacz oczyszczający naskórek! Dotleniająca mgiełka omiata Twoją twarz, działając delikatnie złuszczająco, rozjaśniająco, rozświetlająco. Dodatkowo zabieg przepięknie dotlenia, poprawia koloryt zmęczonej cery, wygładza zmarszczki i bruzdy. Co ważne dla osób z trądzikiem- działa przeciwzapalnie!
100 zł

Działanie aparaturą

Mezoterapia bezigłowa

Połączenie fizjoterapii i kosmetologii. Inna nazwa mezoterapii bezigłowej to elektroporacja. Dlaczego? Bo w trakcie zabiegu pod wpływem masującej skórę fali ultradźwiękowej oraz przyjemnym impulsom prądu, w skórze tworzą się niewidoczne „mikropory” przez które składniki aktywne koncentratów, serum i ampułek przenikają poniżej naskórka. Mówiąc wprost- mezoterapia bezigłowa to zaawansowane techniki dostarczania witamin i innych składników aktywnych do wnętrza skóry.  Mezoterapia sprawia, że skóra „tymczasowo” otwiera się i jest gotowa do przyswojenia składników aktywnych ze skoncentrowanej ampułki. Zdziwisz się, jak ogromne efekty daje ten niepozorny zabieg! Dla jeszcze większych rezultatów, dobrze jest połączyć zabieg mezoterapii bezigłowej z innymi elementami, np. maską algową, maską gipsową, czy też maską „kokon”. 

90 zł
Lifting falami radiowymi
Oczekujesz poprawy napięcia skóry, ujędrnienia owalu twarzy i zniwelowania widoczności zmarszczek bez interwencji chirurgicznej? Jeśli tak, to ten zabieg jest dla Ciebie! Fala radiowa to przyjemna energia, która poprawia „rusztowanie” skóry, wpływa na usprawnienie produkcji kolagenu i przyspieszenie syntezy elastyny. Żeby widzieć w pełni możliwości, jakie dają fale radiowe- zabieg powinien być „zażywany” w seriach. Dla jeszcze lepszych i szybszych rezultatów dobrze jest łączyć go z odpowiednio dobranym peelingiem, masażem oraz maską.
100 zł

Maski

Maska kremowa
Prosto, szybko i na temat. Maseczka w kremie nawilża, ujędrnia, odżywia, a jak trzeba to działa napinająco i ściąga rozszerzone pory…
40 zł
Maska algowa
Mówi się, że jest dobra na wszystko. Jest to zimna papka o konsystencji gęstej śmietany, zastygająca na skórze na gumową masę. Odświeża, łagodzi podrażnienia, działa nawilżająco. Świetnie sprawdza się w przypadku rozszerzonych naczyń krwionośnych na twarzy. Maskę algową można nałożyć również na oczy.
60 zł
Maska w płacie hydroinfuzyjna
Rodzina masek hydroinfuzyjnych to nowość w kosmetyce! „Hydroinfuzja” oznacza nasycanie wodą. Czy wiesz, że  materiał, z jakiego maski są wykonane, stosowany jest od dawna w klinikach na oddziałach oparzeniowych, w trakcie leczenia trudno gojących się ran? Maski te wprost idealnie sprawdzają się po zabiegach mikrodermabrazji- błyskawicznie usuwają podrażnienia wywołane zabiegiem!
80 zł
Maska "piankowy kokon"
Kolejna nowość! Brzmi dziwnie, ale za to jakie efekty przynosi! Jest to przyjemna, lekko rozgrzewająca maska. Ma postać pachnącej, delikatnej pianki. Nakładamy ją na twarz obficie pokrytą substancjami aktywnymi. Maska sprawia, że wszystko, co tylko zaaplikujemy pod jej spód, zostanie w pełni i dogłębnie zaabsorbowane przez skórę. Efekt gwarantowany!
80 zł

Masaże

Drenujący masaż twarzy bańką nowość

Słyszeliście o bańkach chińskich na ciało? Od teraz możemy zastosować bańkę do masażu twarzy! Takie małe niepozorne cudo wymasuje skórę twarzy, nadając jej zdrowy koloryt, dotlenienie, relaks i zagwarantuje detoks.

60 zł
Masaż twarzy, szyi, dekoltu
Odrobina zapomnienia w zabieganym świecie. Po masażu poczujesz przypływ sił witalnych! Wyobraź sobie: odpoczywasz na wygodnym fotelu, w atmosferze relaksu. Wokół Ciebie roznosi się przyjemny zapach, w tle rozbrzmiewa odprężająca muzyka… Możesz bujać w obłokach, a my masażem pielęgnujemy skórę Twojej twarzy, szyi i dekoltu…
80 zł

Inne

Czyszczenie manualne partii twarzy jako dodatek do innego zabiegu
Nie chcesz korzystać z tradycyjnego czyszczenia manualnego? Na Twojej skórze istnieją przeciwwskazania do tradycyjnego czyszczenia manualnego?  Tylko niektóre partie Twojej twarzy są zanieczyszczone? Zaskórniki jedynie na nosie, brodzie lub czole? Mamy na to sposób! Do niektórych zabiegów pielęgnacyjnych możemy po prostu wkomponować element oczyszczenia z zaskórników. Już teraz w trakcie zabiegów nawilżających, przeciwzmarszczkowych, dotleniających, odżywczych lub innych możemy- przy okazji- usunąć zaskórniki z problematycznych stref Twojej twarzy.
30 zł

ZABIEGI SEZONOWE

– wiosna, lato, jesień, zima… co sezon do oferty trafią nowe zabiegi, wykonywane tylko i wyłącznie o danej porze roku. Informacje na ich temat będą pojawiać się cyklicznie na stronie internetowej i profilu Facebook.

Specjalność Skin Experts! DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

Skuteczna metoda usuwania niechcianego owłosienia, alternatywa dla tradycyjnej depilacji woskiem. Piękne, kusząco gładkie, wydepilowane ciało jest na wyciągnięcie ręki!

Linia brzegowa bikini (depilacja francuska) czyli „Tango w Paryżu” 50 zł
Bikini częściowe (depilacja brazylijska) czyli  „Karnawał w Rio” 70 zł
Bikini pełne (depilacja hollywood) czyli „Rozdanie Oskarów” 80 zł
Pachy 50 zł
Ręce 50 zł
Łydki 70 zł
Uda 60 zł
Całe nogi 120 zł
Pośladki 40 zł
Plecy 50 zł
Klatka piersiowa 60 zł
Policzki, bródka, wąsik 40 zł
Wąsik 20 zł / 10 zł *

* cena usługi jako dodatek do innego zabiegu

MAKIJAŻ - poprawa samopoczucia na większe i mniejsze wyjścia

Makijaż wyjściowy ekspresowy

Zbliża się randka, spotkanie z przyjaciółmi czy uroczystość w gronie najbliższej rodziny? Chcesz wyglądać ładnie, a nie masz czasu ani ochoty na super intensywny makijaż? Nie ma problemu! Poszerzyliśmy ofertę o dzienny makijaż ekspresowy, wykonany przez naszą wizażystkę, dobrany ściśle do wymagań i urody klientki.

60 zł
Makijaż okolicznościowy

Wesele, zabawa karnawałowa, studniówka? Wyobraź sobie, że wchodzisz do pomieszczenia, a oczy wszystkich są zwrócone w Twoim kierunku… Na twarzy masz przepiękny makijaż: cera jest nieskazitelna, oczy idealnie podkreślone, rysy twarzy subtelnie wymodelowane, a usta lśnią delikatnym blaskiem. Niech nie będzie to już tylko wyobraźnia, a najprawdziwsza rzeczywistość! Zapisz się do Nas na makijaż, a nie pożałujesz!

80 zł
Makijaż glamour
Makijaż na jeszcze bardziej wyjątkowe okazje dla najbardziej wymagających klientek- z dodatkami typu sztuczne rzęsy, kępki rzęs… Jest to idealny makijaż na sylwestra albo dla panny młodej, lub sesję zdjęciową.
100 zł

ZABIEGI NA CIAŁO APARATUROWE

Zaawansowane technologicznie zabiegi niwelujące problem cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz braku jędrności skóry

Fale radiowe pojedynczy zabieg na wybraną partię ciała (brzuch/ uda/ pośladki/ ramiona)

Wiotki brzuch, obwisłe pośladki, zwisające ramiona, mało jędrne uda? A może nadmiar skóry po utracie wagi? Czy czytając te słowa widzisz przed oczami swoją sylwetkę? Jeżeli tak, to już czas aby skorzystać z zabiegów z wykorzystaniem fal radiowych! Ujędrnimy to co trzeba abyś mogła się czuć komfortowo i pięknie w swoim ciele. Pamiętaj- aby zabiegi przyniosły oczekiwany efekt, musisz z nich korzystać w seriach!

100 zł
Fale radiowe - pakiet pięciu zabiegów 450 zł
Liposukcja ultradźwiękowa pojedynczy zabieg na wybraną partię ciała (brzuch/pośladki/uda)

Chcesz pozbyć się niepotrzebnej i denerwującej Cię oponki, masz problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej na boczkach  i nie pomagają żadne wymyślne ćwiczenia? Czas na zabieg z użyciem ultradźwięków, które rozbiją komórki tłuszczowe i zniszczą je raz na zawsze! Pozbywaj się niechcianego tłuszczu sukcesywnie i z zabiegu na zabieg ciesz się swoim nowym wymodelowanym ciałem o którym marzyłaś…

130 zł
Liposukcja ultradźwiękowa - pakiet pięciu zabiegów 550 zł
Dermomasaż pojedynczy zabieg (przód + tył)

Patrząc na cellulit znajdujący się na Twoim ciele masz już dość. Schowałaś do szafy swoje ulubione sukienki bo uważasz, że Twoje nogi nie są już tak zgrabne jak kiedyś. W tym salonie cofamy czas i skutki diety XXI wieku. Skorzystaj z serii zabiegów dermomasażu i rozwałkuj swój niechciany cellulit!

czas trwania zabiegu – 20min.

60 zł
Dermomasaż - pakiet pięciu zabiegów 250 zł

INNE ZABIEGI

-po konsultacji z kosmetologiem...

Formularz kontaktowy:

Zostaw dane. Oddzwonimy, odpiszemy!


*
*
Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z polityką prywatności


zasady w skin experts

master card, visa logo
Nasi partnerzy:

Salon Kosmetyczny

w Wodzisławiu Śląskim poleca:
ornament