FANTASTYCZNA TRÓJKA

CZYLI TRZY RODZAJE NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANYCH ZABIEGÓW Z DZIEDZINY KOSMETOLOGII LECZNICZEJ W NASZYM GABINECIE

1. SPECJALISTYCZNE ZABIEGI KOSMETOLOGICZNE URZĄDZENIEM MEDYCZNYM "MESOTHERM"

Globalny Zabieg Progresywnej Regeneracji Skóry (mikrodermabrazja korundowa z laserem biostymulacyjnym + radiofrekwencja mikroigłowa + elektroporacja tlenowa z ampułką + maska).
Brzmi intrygująco?  Oczekujesz szybkich i zauważalnych efektów, ale nie chcesz inwazyjnych zabiegów, które  eliminowałyby Cię na jakiś czas z życia codziennego? Nic prostszego! Z myślą o Tobie wprowadziliśmy ten zabieg do oferty naszego gabinetu. Zabieg jest intensywny, ale nie jest mocno inwazyjny. W zabiegu stosujemy innowacyjne, medyczne urządzenie Mesotherm, które łączy w sobie moc złuszczania, energię fal radiowych, mikronakłucia oraz wtłaczanie do skóry witaminowych substancji aktywnych. I to wszystko w czasie jednego spotkania! Efekty, jakie możemy uzyskać już po jednej wizycie to między innymi:

  • poprawa owalu twarzy, redukcja zmarszczek i bruzd,
  • zniwelowanie widoczności blizn, poprawa faktury skóry,
  • ujędrnienie, złagodzenie rumienia,
  • zahamowanie aktywności gruczołów łojowych,
  • udoskonalenie kolorytu cery.

Co odróżnia urządzenie Mesotherm od innych tego rodzaju aparatur dostępnych na rynku kosmetycznym? Przede wszystkim moc i efektywność działania. Sprzęt klasyfikowany jest jako aparatura medyczna co oznacza, że cechuje się zdecydowanie lepszymi parametrami technicznymi w porównaniu do innych tego typu urządzeń. To oczywiście przekłada się na jego skuteczność, ponieważ rezultaty poprawy struktury skóry możemy zaobserwować już po jednym zabiegu.

Ważne! Z zabiegów urządzeniem Mesotherm korzysta wiele sławnych celebrytek i aktorek, takich jak np. pani Kasia Figura, która jest ambasadorką marki Biotec i „żywą” reklamą sprzętu Mesotherm. Dodatkowo aparatura ta znajduje się w kilku renomowanych klinikach w Polsce i Europie. Poczuj się jak ktoś zupełnie wyjątkowy i przyjdź na zabiegi Mesotherm do naszego gabinetu.

 

Globalny Zabieg Progresywnej Regeneracji Skóry z wykorzystaniem urządzenia Mesotherm


Mikrodermabrazja korundowa z laserem biostymulacyjnym +radiofrekwencja mikroigłowa+ elektroporacja tlenowa z ampułką + maska
twarz, szyja, dekolt: 720 zł
twarz, szyja lub szyja, dekolt: 700 zł
twarz: 680 zł

lub
Peeling kawitacyjny + znieczulenie + radiofrekwencja mikroigłowa+ elektroporacja tlenowa z ampułką + maska
twarz, szyja, dekolt: 800 zł
twarz, szyja lub szyja, dekolt: 780 zł
twarz: 760 zł

od 680 zł

Pozostałe polecane zabiegi z wykorzystaniem URZĄDZENIA MEDYCZNEGO "MESOTHERM":

Mikrodermabrazja korundowa z laserem biostymulacyjnym + radiofrekwencja + elektroporacja tlenowa z ampułką + maska : twarz, szyja, dekolt  - 620zł.
Skuteczny, odmładzający zabieg medycznym urządzeniem Mesotherm, z zastosowanie wysoce zaawansowanej i silnie działającej fali radiowej. Zabieg poprzedzony jest medycznym złuszczaniem, a kończy się wtłaczaniem do skóry witamin i kwasu hialuronowego za pomocą elektroporacji. Ciekawym dodatkiem jest opracowywanie skóry naturalnym tlenem, co poprawia metabolizm komórkowy. Zafunduj sobie lifting, odświeżenie i regenerację w jeden dzień!

Radiofrekwencja mikroigłowa + maska:
twarz, szyja, dekolt - 50zł.
Zabieg łączący w sobie energię fali radiowej i moc mikronakłuwania. Idealny, jeśli nie masz za wiele czasu a oczekujesz szybkiej poprawy.

Radiofrekwencja mikroigłowa ze znieczuleniem + maska:
twarz, szyja, dekolt - 580zł.
Zabieg jak wyżej, ale dla Twojego większego komfortu na życzenie dodajemy krem znieczulający.

Mikrodermabrazja korundowa z laserem biostymulacyjnym + maska:
twarz, szyja, dekolt - 220 zł.
To nie jest zwykła mikrodermabrazja jak w innych salonach! To niezwykle zaawansowana forma mikrodermabrazji , czyli mechanicznego złuszczania, oparta na działaniu na skórę drobinek tlenku glinu, który uderzając o skórę pod zwiększonym ciśnieniem, usuwa zrogowaciały naskórek a także eliminuje zanieczyszczenia. Dzięki temu, że zabieg wykonujemy urządzeniem medycznym Mesotherm, to intensywność złuszczania jest o wiele wyższa, niż w przypadku innych tego rodzaju sprzętów. Dodatkowym atutem tej formy mikrodermabrazji, jest działanie lasera biostymulacyjnego, który już w trakcie złuszczania pobudza komórki skóry do odnowy i regeneracji. Efekt? Zdrowa, gładka, rozświetlona skóra.

Radiofrekwencja + maska:
twarz, szyja, dekolt - 320zł.
W zabiegu wykorzystujemy moc intensywnej fali radiowej o parametrach medycznych. Efekty uzyskane po zabiegu będą na pewno bardziej i szybciej zauważalne, niż po zabiegach tego typu w innych gabinetach.

Elektroporacja z tlenem + maska:
twarz, szyja, dekolt - 220zł.
Elektroporacja to aktywny zabieg z pogranicza kosmetologii i fizykoterapii, oparty o działanie na skórę prądem impulsowym o specyficznych parametrach. W trakcie zabiegu na kilka milisekund w skórze powstają tzw. „elektropory” , przez które skoncentrowane substancje aktywne o działaniu regenerującym i odmładzającym mogą przedostać się do głębszych jej warstw. Tego efektu nie uzyskasz niczym innym, ponieważ w normalnych warunkach skóra stanowi niemalże nieprzepuszczalną barierę dla wszelkich składników kosmetycznych! Dodatkowym atutem tej formy elektroporacji, jest dodatek tlenu, który opracowuje Twoją skórę w trakcie zabiegu. Dzięki temu jest ona bardziej rozświetlona, odprężona, zdetoksykowana a także zregenerowana.

Mikrodermabrazja korundowa z laserem biostymulacyjnym + elektroporacja z tlenem + maska:
twarz, szyja, dekolt - 370zł.
Zabieg łączy w sobie medyczne złuszczanie oraz aktywne wtłaczanie do skóry witamin.

Radiofrekwencja + elektroporacja z tlenem+ maska:
twarz, szyja, dekolt - 470zł.
W zabiegu wykorzystujemy moc intensywnej fali radiowej wraz z wtłaczaniem witamin do wnętrza skóry.2. Specjalistyczny kosmetologiczny zabieg "Me Line"

Kosmetologiczna redukcja przebarwień – 700zł - pierwszy zabieg wraz z niezbędnymi kosmetykami do zabiegowej pielęgnacji domowej , 300 zł - każdy kolejny zabieg, bez kosmetyków.Znalezione obrazy dla zapytania me line zabieg
Plamy? Przebarwienia? Melasma? Ostuda? Widzisz je w lustrze każdego dnia? To Twoja przykra codzienność? Zmień to z nami już dziś! Przedstawiamy nasz rewolucyjny zabieg „Me Line”, który już po jednym zastosowaniu redukuje do 30% przebarwień. Każdy zabieg obejmuje twarz, szyję, dekolt. Przy pierwszym zabiegu otrzymasz zestaw kosmetyków do pielęgnacji domowej, który jest wliczony w cenę i pozwoli utrzymać oraz wzmocnić rezultaty uzyskane w naszym gabinecie kosmetologicznym.3. Mezoterapia igłowa, czyli głęboka rewitalizacja skóry za pomocą koktajlu witaminowego z kwasem hialuronowym

Mezoterapia igłowa to metoda wywodząca się z medycyny estetycznej. Polega na wstrzykiwaniu do skóry, miejsce koło miejsca, małych ilości witamin, minerałów i kwasu hialuronowego. Dzięki temu uzyskujemy spektakularną rewitalizację. Ważne! Kosmetolog chcący pracować tą metodą musi odbyć specjalistyczny kurs pod okiem fachowca- lekarza medycyny estetycznej- który szkoli kosmetologów z zakresu zabiegów medycyny estetycznej w pełnym zakresie i jest  pozytywnie zweryfikowany  do takich szkoleń przez  Izbę Lekarską. My w Skin Experts zadbaliśmy, aby wyszkolić się u najlepszych. Nam możesz zaufać! Pamiętaj- nie korzystaj z mezoterapii igłowej w osiedlowych salonach kosmetycznych, oddaj się w ręce fachowców. Znalezione obrazy dla zapytania me line zabieg

W zabiegu: znieczulenie, mezoterapia z koktajlem, ampułka łagodząca:

  • 500 zł -  twarz, szyja, dekolt,
  • 450 zł -  dwie partie (twarz + szyja lub szyja + dekolt),
  • 350 zł -  jedna partia (twarz lub szyja lub dekolt).
Formularz kontaktowy:

Zostaw dane. Oddzwonimy, odpiszemy!


*
*
Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z polityką prywatności


zasady w skin experts

master card, visa logo
Nasi partnerzy:

Salon Kosmetyczny

w Wodzisławiu Śląskim poleca:
ornament