Jakość, bezpieczeństwo i efektywność

meder beauty

zabiegi szwajcarskiej firmy Meder Beauty

MEDER BEAUTY SCIENCE

W Gabinecie Kosmetologii Profesjponalnej Skin Experts od zawsze stawiałyśmy na jakość, bezpieczeństwo i efektywność wykonywanych zabiegów. Pandemia koronawirusa wymusiła na nas, abyśmy jeszcze bardziej niż zwykle pochylili się nad kwestią higieny i bezpieczeństwa Naszych Klientów. W dobie zwiększonego reżimu sanitarnego postanowiłyśmy wprowadzić nowe zabiegi szwajcarskiej firmy Meder Beauty. Nie bez powodu na świecie mówi się o szwajcarskiej jakości, gdyż szwajcarskie laboratoria mają najwyższe wymagania dotyczące sterylności i jakości w całej Europie (o USA nie wspominając)!

Każda partia produktów przechodzi serię testów fizycznych, chemicznych i mikrobiologicznych zaraz po wyprodukowaniu oraz podczas samego już pakowania. Kontrola jakości wody używanej do produkcji kosmetyków to 3- etapowe oczyszczanie, tak więc siłą rzeczy zanieczyszczenie bakteriami podczas produkcji jest praktycznie niemożliwe. Innowacyjne opakowania kosmetyków zapewniają precyzyjne dawkowanie, a system air less ograniczył ilość stosowanych konserwantów. Co najważniejsze- każdy zabieg Meder to gotowy pakiet odpowiednio dobranych ilości składników aktywnych i kosmetyków w jednorazowych dozownikach! Podczas zabiegu nakładamy na skórę aż 50ml poszczególnego z kosmetyków – to tyle co standardowe opakowanie kremu.

Co jeszcze przekonało nas do Meder? Przekonały nas jeszcze trzy powody:
  • 1. natychmiastowy efekt
  • 2. natychmiastowy efekt
  • 3. natychmiastowy efekt

Tak! Zaraz po zabiegu Meder Beauty podniesiesz się z fotela, spojrzysz do lustra i zobaczysz rezultaty. Poczujesz je na własnej skórze. Twoja cera będzie promienna, odżywiona, nawilżona i niesamowicie gładka.
kosmetyki meder beauty

Dodatkowo- w kosmetykach firmy Meder znajduje się wyjątkowy, "tajemny składnik", który podnosi efektywność terapii. Chodzi o probiotyki. Meder jako jedni z pierwszych na świecie wprowadzili probiotyko-terapię do dzisiejszej kosmetologii i zwrócili uwagę, jak istotne jest dbanie o mikrobiom naszej skóry.

W Naszym gabinecie proponujemy:

salon kosmetyczny - wodzisław - zabieg meder beauty hydra lift

Zabieg Hydra-Fill
Program wypełniania, naprawiania i nawilżania skóry. Przywraca równowagę wodno-lipidową w skórze – 250 zł

salon kosmetyczny - wodzisław - zabieg meder beauty arma lift

Zabieg Arma-Lift
Program liftingujący i wypełniający zmarszczki. Hamuje procesy związane ze starzeniem się skóry – 250 zł

salon kosmetyczny - wodzisław - zabieg meder beauty red apax

Zabieg Red-Apax
Program zaprojektowany z myślą o cerze wrażliwej, skłonnej do zaczerwienienia, skórze zmagającej się z uporczywym rumieniem oraz z trądzikiem różowatym – 250zł


Szwajcarskie laboratoria mają najwyższe wymagania dotyczące sterylności i jakości w całej Europie!


salon kosmetyczny - wodzisław - zabieg meder beauty

Formularz kontaktowy:

Zostaw dane. Oddzwonimy, odpiszemy!


*
*
Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z polityką prywatności


zasady w skin experts

master card, visa logo
Nasi partnerzy:

Salon Kosmetyczny

w Wodzisławiu Śląskim poleca:
ornament