Lubimy mikronakłuwanie

mikronakłuwanie - jak ukłucia kaktusem

Żeby przebudować skóre, trzeba ją uszkodzić...

Jeśli zapytasz nas, co robić, żeby zachować młodość i piękny wygląd, odpowiemy wprost:

„Trzeba Cię pokłuć!” :)

A tak na poważnie... Mikronakłuwanie- bo o tym tu mowa- czyli mezoterapia mikroigłowa, to metoda rewitalizacji skóry, polegająca na intensywnym nakłuwaniu skóry maleńkimi mikroigiełkami w sposób w pełni kontrolowany.


Poniżej nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Skąd wzięła się ta metoda?

No cóż, legenda głosi, że ta specyficzna kuracja narodziła się dawno temu wśród plemion afrykańskich, których kobiety wykonywały na sobie następujący rytuał: kłuły swoje skóry kaktusami. Dzięki temu ich twarze miały być wiecznie młode, piękne i bez zmarszczek...

Des Fernandes

Od kiedy stosuje się metodę mezoterapii w medycynie i kosmetologii?

W 1952 r. francuski lekarz, dr Michael Pistor, po raz pierwszy zastosował tą metodę w medycynie. W latach 80tych XXwieku dr Desmond Fernandes, założyciel firmy Environ, wprowadził mezoterapię do kosmetologii (obok zdjęcie dr Fernandesa). Pan doktor jest twórcą teorii, która głosi: „Żeby przebudować skórę, najpierw trzeba ją uszkodzić!”

Jakie efekty daje mikronakłuwanie?

Skóra poddana mikronakłuwaniu dostaje sygnał do intensywnej odbudowy i przebudowy. W efekcie skóra jest odmłodzona, ujędrniona, zanikają zmarszczki, blizny, rozstępy. Nic tak nie stymuluje skóry, jak dobrze zrobiona mezoterapia mikroigłowa!

Czy mikronakłuwanie boli?

Normalnie- tak, u Nas- nie! Przed zabiegiem stosujemy preparat znieczulający, w związku z tym zabiegi mikronakłuwania w Gabinecie Kosmetologii Profesjonalnej Skin Experts są w 100% bezbolesne. 

Czy zabieg jest bezpieczny?

U Nas- na pewno! Mikroigiełki stosowane do zabiegu są sterylne i jednorazowe.

Jak często należy poddawać się zabiegom mikronakłuwania?

Wszystko zależy od potrzeb danej skóry. U nas terapia dobierana jest indywidualnie.

Czy do tej metody muszą być stosowane jakieś specjalne ampułki, koktajle, koncentraty?

Szczerze? Mogą być, ale nie muszą. Musimy pamiętać, że najważniejsze jest samo nakłucie. Często o tym zapominamy! Dobrze i dokładnie wykonane mikronakłuwania, robią dla skóry więcej, niż najlepsza i najdroższa ampułka. Ja osobiście, np. w celu odmłodzenia skóry, lubię aplikować serum witaminowe, czy też ampułkę z peptydami zaraz po wykonaniu nakłuć, bezpośrednio na nakłutą skórę. Wtedy efekt jest najlepszy. W innych wypadkach- jak np. usuwanie blizn czy rozstępów- nie jest to konieczne, a czasami wręcz może zakłócać proces regeneracji skóry.

Czy są jakieś przeciwwskazania do zabiegu?

Tak. Do przeciwwskazań należą; aktywny trądzik, łuszczyca, opryszczka, atopowe zapalenie skóry, trądzik różowaty, niewyrównana cukrzyca, choroba nowotworowa, stosowanie pochodnych witaminy A, ciąża, karmienie piersią.

salon kosmetyczny wodzisław - mezoterapia

Jak wygląda skóra bezpośrednio po zabiegu i jak ją pielęgnować?

Wszelkich informacji udzielamy na miejscu, w gabinecie, w trakcie konsultacji. Tłumaczymy ze szczegółami wszystkie aspekty zabiegu, odpowiadamy na każde pytanie, omawiamy cały proces krok po kroku. Klient czuje się w pełni zaopiekowany, ponieważ dostaje do domu kartę informacyjną z dokładnym postępowaniem po-zabiegowym i instrukcjami co do dalszego postępowania.

ZABIEGI Z MIKRONAKŁUWANIEM W GABINECIE KOSMETOLOGII PROFESJONALNEJ SKIN EXPERTS:

zabieg mikronakłuwania o działaniu przeciwstarzeniowym twarzy, szyi i dekoltu
cena zabiegu 280zł obejmuje: peeling, znieczulenie, koktajl witaminowy w formie serum, mikronakłuwanie, maska łagodząca.

salon kosmetyczny - wodzisław - zabieg - wiecznie młodaZatrzymujemy czas. Podczas zabiegu wykonujemy mezoterapię mikroigłową twarzy, szyi i dekoltu. Mezoterapia mikroigłowa polega na nakłuwaniu skóry mikroigiełkami z zastosowaniem urzadzenia Derma-Pen- co zmusza ją do pełnej odbudowy. Spłyca zmarszczki, ujędrnia, wyrównuje koloryt, ujmuje lat. W Nas zabieg w 100% bezpieczny i w 100% bezbolesny.zabieg mikronakłuwania na blizny potrądzikowe na twarzy
cena zabiegu 250zł obejmuje: peeling, znieczulenie, mikronakłuwanie, maska łagodząca

salon kosmetyczny - wodzisław - zabieg - stop bliznomTrądzik pozostawił na Twojej skórze „pamiątkę” w postaci szpecących blizn? Koniec z tym! Zabieg polega na wspomaganiu leczenia blizn pozapalnych i potrądzikowych na twarzy przy pomocy intensywnych mikronakłuć przy pomocy urządzenia Derma-Pen, które stymulują skórę do przebudowy. Efekty lepsze niż po laserze frakcyjnym. Już nigdy więcej nikt nie będzie gapił się na Ciebie, bo masz na twarzy blizny po trądziku! Aby efekt był w pełni satysfakcjonujący, rekomendujemy skorzystanie z serii zabiegów

Formularz kontaktowy:

Zostaw dane. Oddzwonimy, odpiszemy!


*
*
Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z polityką prywatności


zasady w skin experts

master card, visa logo
Nasi partnerzy:

Salon Kosmetyczny

w Wodzisławiu Śląskim poleca:
ornament