Lubimy mikronakłuwanie

mikronakłuwanie - jak ukłucia kaktusem

Żeby przebudować skóre, trzeba ją uszkodzić...

Jeśli zapytasz nas, co robić, żeby zachować młodość i piękny wygląd, odpowiemy wprost:

„Trzeba Cię pokłuć!” :)

A tak na poważnie... Mikronakłuwanie- bo o tym tu mowa- czyli mezoterapia mikroigłowa, to metoda rewitalizacji skóry, polegająca na intensywnym nakłuwaniu skóry maleńkimi mikroigiełkami w sposób w pełni kontrolowany.


Poniżej nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Skąd wzięła się ta metoda?

No cóż, legenda głosi, że ta specyficzna kuracja narodziła się dawno temu wśród plemion afrykańskich, których kobiety wykonywały na sobie następujący rytuał: kłuły swoje skóry kaktusami. Dzięki temu ich twarze miały być wiecznie młode, piękne i bez zmarszczek...

Des Fernandes

Od kiedy stosuje się metodę mezoterapii w medycynie i kosmetologii?

W 1952 r. francuski lekarz, dr Michael Pistor, po raz pierwszy zastosował tą metodę w medycynie. W latach 80tych XXwieku dr Desmond Fernandes, założyciel firmy Environ, wprowadził mezoterapię do kosmetologii (obok zdjęcie dr Fernandesa). Pan doktor jest twórcą teorii, która głosi: „Żeby przebudować skórę, najpierw trzeba ją uszkodzić!”

Jakie efekty daje mikronakłuwanie?

Skóra poddana mikronakłuwaniu dostaje sygnał do intensywnej odbudowy i przebudowy. W efekcie skóra jest odmłodzona, ujędrniona, zanikają zmarszczki, blizny, rozstępy. Nic tak nie stymuluje skóry, jak dobrze zrobiona mezoterapia mikroigłowa!

Czy mikronakłuwanie boli?

Normalnie- tak, u Nas- nie! Przed zabiegiem stosujemy preparat znieczulający, w związku z tym zabiegi mikronakłuwania w Gabinecie Kosmetologii Profesjonalnej Skin Experts są w 100% bezbolesne. 

Czy zabieg jest bezpieczny?

U Nas- na pewno! Mikroigiełki stosowane do zabiegu są sterylne i jednorazowe.

Jak często należy poddawać się zabiegom mikronakłuwania?

Wszystko zależy od potrzeb danej skóry. U nas terapia dobierana jest indywidualnie.

Czy do tej metody muszą być stosowane jakieś specjalne ampułki, koktajle, koncentraty?

Szczerze? Mogą być, ale nie muszą. Musimy pamiętać, że najważniejsze jest samo nakłucie. Często o tym zapominamy! Dobrze i dokładnie wykonane mikronakłuwania, robią dla skóry więcej, niż najlepsza i najdroższa ampułka. Ja osobiście, np. w celu odmłodzenia skóry, lubię aplikować serum witaminowe, czy też ampułkę z peptydami zaraz po wykonaniu nakłuć, bezpośrednio na nakłutą skórę. Wtedy efekt jest najlepszy. W innych wypadkach- jak np. usuwanie blizn czy rozstępów- nie jest to konieczne, a czasami wręcz może zakłócać proces regeneracji skóry.

Czy są jakieś przeciwwskazania do zabiegu?

Tak. Do przeciwwskazań należą; aktywny trądzik, łuszczyca, opryszczka, atopowe zapalenie skóry, trądzik różowaty, niewyrównana cukrzyca, choroba nowotworowa, stosowanie pochodnych witaminy A, ciąża, karmienie piersią.

salon kosmetyczny wodzisław - mezoterapia

Jak wygląda skóra bezpośrednio po zabiegu i jak ją pielęgnować?

Wszelkich informacji udzielamy na miejscu, w gabinecie, w trakcie konsultacji. Tłumaczymy ze szczegółami wszystkie aspekty zabiegu, odpowiadamy na każde pytanie, omawiamy cały proces krok po kroku. Klient czuje się w pełni zaopiekowany, ponieważ dostaje do domu kartę informacyjną z dokładnym postępowaniem po-zabiegowym i instrukcjami co do dalszego postępowania.

ZABIEGI Z MIKRONAKŁUWANIEM W GABINECIE KOSMETOLOGII PROFESJONALNEJ SKIN EXPERTS:

salon kosmetyczny - wodzisław - zabieg - wiecznie młoda

zabieg mikroigłowy przeciwstarzeniowy na twarz, szyję i dekolt
Zatrzymujemy czas. Nieważne ile masz lat, po tych zabiegach będziesz wiecznie młoda!

Zabieg obejmuje mezoterapię mikroigłową twarzy, szyi i dekoltu. Mezoterapia mikroigłowa polega na nakłuwaniu skóry mikroigiełkami- co zmusza ją do pełnej odbudowy. Spłyca zmarszczki, ujędrnia, wyrównuje koloryt, ujmuje lat. U nas zabieg w 100% bezpieczny i w 100% bezbolesny.



salon kosmetyczny - wodzisław - zabieg - stop bliznom

zabieg mikroigłowy na blizny potrądzikowe na twarzy
Trądzik pozostawił na Twojej skórze "pamiątkę" w postaci szpecących blizn? Koniec z tym!

Zabieg polega na wspomaganiu leczenia blizn pozapalnych i potrądzikowych na twarzy przy pomocy intensywnych mikronakłuć, które stymulują skórę do przebudowy. Efekty lepsze niż po laserze frakcyjnym. Już nigdy więcej nikt nie będzie gapił się na Ciebie, bo masz na twarzy blizny po trądziku! Aby efekt był w pełni satysfakcjonujący, rekomendujemy skorzystanie z serii zabiegów.



salon kosmetyczny - wodzisław - zabieg - terapia mikroigłowa

zabieg mikroigłowy na blizny na ciele
Blizna powypadkowa, pooperacyjna, pourazowa? To nie ma znaczenia!

Jeśli blizna w którymś miejscu Twojego ciała wyraźnie psuje Ci humor, to zrób coś z tym. Teraz. Już. Koniecznie! Nie czekaj w nieskończoność. Sama nie zniknie! Proponujemy najlepszy - Naszym zdaniem - zabieg na blizny oferowaną przez dzisiejszą kosmetologię. Nic tak nie pobudza skóry do przebudowy i naprawy, jak kontrolowane mikronakłucia. Uwierz Nam, że już po kilku zabiegach możesz uzyskać poprawę struktury skóry nawet o 70%! Zabiegi sprawdzą się zarówno w przypadku świeżych blizn, jak i tych kilkuletnich.



salon kosmetyczny - wodzisław - zabieg - terapia mikroigłowa rozstępów na brzuchu

zabieg mikroigłowy na rozstępy na brzuchu
Urodziłaś ślicznego dzidziusia, ale niestety na skórze Twojego brzucha po ciąży zostały brzydkie rozstępy i wiotkość?

Nie martw się, mamy na to radę! Z doświadczenia wiemy, że mało który zabieg tak dobrze sprawdza się w przypadku tego problemu, jak mezoterapia igłowa. Maleńkie igiełki nakłuwając skórę motywują ją do pracy, czego efektem jest spłycenie załamań skóry, jakim w istocie są rozstępy. Przy okazji uzyskujemy fenomenalny efekt napięcia i poprawy jędrności. Kuracja sprawdza się zarówno w przypadku świeżych rozstępów, jak i tych, które „zadomowiły się” w skórze na dobre.  Jeśli nie podejmiesz wyzwania i nic z tym nie zrobisz teraz, to kiedy??? Nie czekaj, dzwoń.



salon kosmetyczny - wodzisław - zabieg - terapia mikroigłowa skóry głowy przeciw wypadaniu włosów

zabieg mikroigłowy na owłosioną skórę głowy przeciw wypadaniu włosów
Masz już dość wypadających włosów? Marzysz o gęstych i mocnych falach? To jest zabieg dla Ciebie!

Wypadanie włosów może mieć wiele przyczyn: stres, papierosy, osłabienie organizmu, problemy hormonalne, wiek i inne, ale czy trzeba się z tym faktem pogodzić? Nie! Skorzystaj z zabiegu mezoterapii mikroigłowej, która terapeutycznymi nakłuciami pobudzi uśpione cebulki włosów do wzrostu. Te słabe zostaną odżywione, aby włosy były mocne i gęste. Naukowcy jeszcze długo będą szukać magicznego środka na porost włosów, ale Ty nie czekaj tylko zaradź problemowi już dziś... Zapraszamy!








Formularz kontaktowy:

Zostaw dane. Oddzwonimy, odpiszemy!


*
*
Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z polityką prywatności


zasady w skin experts

master card, visa logo

Salon Kosmetyczny

w Wodzisławiu Śląskim poleca:
ornament