Dlaczego Skin Experts?

Skoro jesteś na tej stronie, to znaczy, że czegoś poszukujesz...
Dobra wiadomość... nie musisz już szukać dalej!
Ponieważ...Tak! To tutaj! Tu znajduje się Twój salon kosmetyczny.
U Nas w gabinecie... znajdziesz komfort i kameralną atmosferę.
My... nie pracujemy jak na taśmociągu!
Zawsze... jesteśmy dla Ciebie "tu i teraz" na 100%!
Nigdy... nie przejdziemy obojętnie obok Twojego problemu ze skórą.

I najważniejsze!
Chcemy być... najbardziej wyjątkowym gabinetem w regionie ...
ponieważ... chcemy być TWOIM gabinetem.


salon kosmetyczny skin experts Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej SKIN EXPERTS
ul. Średnia 2 (parter)
44-300 Wodzisław Śląski
tel.: 32 793 58 80
tel. kom.: 608 265 722
e-mail: recepcja@skin-experts.pl

Wywiad z właścicielką Gabinetu Kosmetologii Profesjonalnej Skin Experts:

Jak zaczęła się pani pasja naukowa, skąd zainteresowanie akurat tematem kosmetologii?

Od dzieciństwa interesowałam się biologią, czyli z greckiego - życiem i nauką. Pragnęłam także pomagać i wspierać innych ludzi. W pewnym momencie swojego życia miałam bardzo poważne problemy ze skórą i na tamten czas nie potrafiłam znaleźć profesjonalisty, który potrafiłby mi pomóc. Zaczęłam zgłębiać temat i postanowiłam, że w przyszłości to ja będę się opiekować (tak - to jest właściwe słowo) skórami innych, aby nie przechodzili tego samego, co ja. To ja zostanę tym profesjonalistą, który będzie mógł im pomóc!

Skąd pomysł na nietypową nazwę gabinetu?

Nazywamy się „Skin Experts”, czyli z angielskiego „Eksperci od Skóry”. Już sama nazwa zobowiązuje! Jesteśmy po to, aby pomóc naszym Klientkom i Klientom rozwiązać ich problemy ze skórą poprzez dobranie odpowiedniego zabiegu lub kuracji, dopasowanie prawidłowej pielęgnacji domowej oraz udzielenie porad z zakresu diety i stylu życia. My kosmetolodzy musimy mieć świadomość, że ingerujemy w czyjś wygląd i samopoczucie. To duża odpowiedzialność. Przyjdź do Nas, a przekonasz się, jaka jest różnica, pomiędzy „zwykłą” kosmetyczką, a Ekspertem od Skóry.

Kim są państwa Klienci?

To ludzie w różnym wieku, zarówno osoby dojrzałe, jak i bardzo młode. Zarówno Panie, jak i Panowie. Ze swojej strony zapewniam, że nie przejdziemy obojętnie obok żadnego problemu skórnego! Uwielbiamy pracę z ludźmi, uwielbiamy pomagać. Czujemy ogromną satysfakcję, kiedy nasi Klienci są zadowoleni i wystawiają nam pozytywne opinie.

Z jakimi problemami najczęściej trafiają do państwa Klienci?

Najczęściej są to wszelkiego rodzaju przypadłości skóry twarzy, m.in. trądzik, rozszerzone naczynia krwionośne, blizny, rozszerzone pory, spadek jędrności skóry, zmarszczki, odwodnienie, nadmierne przetłuszczanie się, przebarwienia. Moim zadaniem jest wówczas przyczynienie się do poprawy stanu cery poprzez zabiegi oraz odpowiednie kosmetyki i suplementy do stosowania w domu. Po skończonej kuracji często słyszę od Kilentek: „Pani Moniko, dzięki państwu teraz dopiero wiem, jak wygląda piękna, zdrowa, zadbana skóra!”.

Z jakich usług najchętniej korzystają państwa Klientki?

Bardzo różnych. Specjalizujemy się w pielęgnacji twarzy, ale tematyka zabiegów na ciało również nie jest nam obca. Chętnie pomagamy w przypadku utraty jędrności skóry np. po ciąży, lub lokalnemu nagromadzeniu tkanki tłuszczowej (fałd na brzuchu, boczki). 

Dlaczego warto skorzystać z usług Gabinetu Kosmetologii Profesjonalnej Skin Experts?

Odpowiem tak: jeśli masz już dość gwaru osiedlowych salonów kosmetycznych, czujesz się w trakcie zabiegów jak na taśmociągu i nie odpowiada Ci mierny profesjonalizm personelu przeciętnego salonu kosmetycznego, to zapraszam do Nas. Ten gabinet to nie taśmociąg! Jesteśmy dla Ciebie tu i teraz na 100%. Do każdego Kilenta podchodzimy indywidualnie.

Czymś jeszcze wyróżnia się pani gabinet?

Warto wspomnieć, iż od ponad pięciu lat specjalizujemy się w wykonywaniu depilacji cukrowej. Jako nieliczni w regionie wykonujemy depilację pastą cukrową i mamy tą metodę opanowaną do perfekcji! Depilacja woskiem odchodzi do lamusa.

Jakie są państwa plany na przyszłość?

Nasi Kilenci doskonale wiedza, że gabinet cały czas się rozwija. Dbam o podnoszenie własnych kwalifikacji, jak i kwalifikacji mojego personelu. Stąd też tak często uczestniczymy w różnego rodzaju szkoleniach, kursach, sympozjach naukowych i kongresach kosmetologicznych. Wszystko to robimy, aby nasze Klientki i nasi Klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni z naszych usług. I to jest nasz główny cel. Robimy wszystko, abyśmy byli najlepszym i najbardziej wyjątkowym gabinetem kosmetologii w regionie.

Serdecznie zapraszam,

Mgr Magdalena Krause, kosmetologFormularz kontaktowy:

Zostaw dane. Oddzwonimy, odpiszemy!


*
*
Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z polityką prywatności


zasady w skin experts

master card, visa logo
Nasi partnerzy:

Salon Kosmetyczny

w Wodzisławiu Śląskim poleca:
ornament